Selfiestar komanda sagatavojusi atbildes uz desmit biežāk uzdotiem jautājumiem, kuri rodas visiem, kas vēlas izmantot foto būdu.

Tā ir lieliska izklaide jebkurās svinībās. Vai tās ir kāzas, dzimšanas dienas svinības vai kāds cits svinīgs notikums, Selfiestar foto būda ļauj iemūžināt visjautrākos mirkļus no jebkura pasākuma un uzreiz saņemt burvīgas fotogrāfijas.

Selfiestar foto būdu var izmantot visos svinīgos brīžos, piemēram kāzās, dzimšanas dienas svinībās, kompāniju korporatīvajos pasākumos utt. Mūsu pieredze rāda, ka tā ir vieta, kur visi cešnas pulcēties un fotografēties viens ar otru.

Jūs varat fotografēties neierobežotu skaitu reižu un saņemt fotgrāfijas cik vien vēlaties.

No tā brīža, kad jūs nospiediet pogu “printēt”, tas aizņems tikai 10 sekundes, jūs saņemsiet savas brīnišķigās printētās fotogrāfijas.

Jā, pēc katras reizes, kad jūs nospiežiet pogu “printēt”, jūs varat ievadīt savu e-pasta adresi un dažu minūšu laikā jūs saņemsiet savu fotografiju uz e-pastu un uzreiz varat ievietot fotogrāfiju sociālajos tīklos.

Jā, izmanotjot Selfiestar foto būdu jūs arī varat izprintēt savas Instagram kontā esošās fotogrāfijas

Jā, par Selfiestar foto būdas īri jūs varat norēķināties arī Kriptovalūtā. Mēs pieņemam BTC, ETH, LTC pēc tās dienas valūtas kursa, kāds ir dienā, kad veicat maksājumu

Jūs varat izīrēt Selfiestar foto būdu sākot no 1 stundas. Cenas jūs varat redzēt sadaļās Cenas. Bet ir arī iespējams iegūt Selfiestar foto būdu savās telpās vai teritorijā arī uz ilgāku laiku, piemēram kādos masu pasākumos, tad ir iespējams uzstādīt, lai par katru foto sesiju maksā jūs apmeklētājs, klients un jūs no tā pelnāt noteiktus %.

Mēs varam nodrošināt vienlaicīgi līdz 7 foto būdām.  Piemēram pilsētas svētkos tās izvietojot dažādās pilsētas vietās.

Jā, foto būdu var izmanto gan telpās, gan ārpus tām. Galvenais, lai nelīst virsū lietus.

Ja neatradi atbidi uz jautājumu droši zvani.
Mēs palīdzesim.

Telefons: +37122024624 ; +37120004422

E-pasts: info@selfiestar.lv